• Bazsa20
    #7
    Kedves Lapajka, látom felettébb bántja az önérzetedet, ha valaki tisztába rakja a zűrzavart a makacs fejedben. Tanulj egy kis önkritikát, hidd el az segít a benned rejlő komplexusok leküzdésében. A kultúra bizonyára nem erősséged, szóval egy majom szájából a majomkodás igencsak hasznavehetetlen és elfuserált lépés. A trollkodás vádja számomra értelmezhetetlen, főleg egy olyan valakitől (ez vagy te) akinek a kapa kilóg a szájából. Tanulj egy kevéske jó modort, ugyanis nem mindig a indulattal teli személyeskedés a megoldás arra, ha butaságokat írogatsz. A tisztánlátás kedvéért olykor korrigálni szükséges a félrevezető információkat, ezért a jópofának tűnő, ámbár bugyuta hozzászólásodat tényekkel spékeltem meg. Állításoddal ellentétben nem az új részről írtál, hanem úgy nagy általánosságban a Halloween filmekről. Értem én, hogy erős késztetést érzel, hogy megvédd a magad igazát, de így válik szánandóvá a figurád. Az illem, habár érezhetően nem része a fogalomtáradnak, megpróbálom visszafogni magam és kulturált módon lereagálni a dolgokat, hátha ragad belőle rád is egy picurka szellemi képesség. Amennyiben attól lennék szerencsétlen véleményed szerint, mert a 12 és a 15 között bizony van némi pontatlanság, akkor vállalom a kritikát, de ez esetben te is bátran vállald a hiteltelen minősítést. Ócska sorozatról fecsegsz, miközben az új részről papolsz itt nekem…továbbá összekeverni a Meyers és a Myers neveket valóban nem egy irdatlan nagy tudatlanság egy koca horror filmestől pláné, de figyeled, nekem valahogy mégis sikerült Lapajkát írnom Pojáca helyett. A filmet ettől persze még lehet „szarozni, de abba vajon belegondoltál, hogy esetedben talán fordított a helyzet?