• monk00
    #4
    Inkább az a probléma mikor 5-10 évet kell várni egy folytatásra. Csak nagyon kevés film vagy sorozat éli túl az ilyen hosszú várakozási időt. Az évek alatt annyi más, új, úgymond "szuperhős" filmet sorozatot mutattak be, hogy a james bondot szép lassan elfelejtették az emberek. Haladni és fejlődni kellett volna a korral. Hülye aki azt hiszi hogy 5-10 évente elég ha bemutatnak egy újabb részt. 20-30 évvel ezelőtt lehet hogy így volt, de most.... Csak egy példa a sok közül: Amerikából jöttem 2. Azt hitték az évtized legjobb filmje lesz. Ennek ellenére csak a 40+ vagy idősebbeket érdekelte. De még azok közül is jóval kevesebben mint azt gondolták. Vagy egy másik példa Európából: Jöttünk láttunk visszamennénk 3. Óriási bukás lett. Franciaországban a fiatalok nagy ívben elkerülték. És ezeken kívül még rengetek példát lehetne felhozni, mikor hosszú hosszú éveket vártak a folytatással, és bukás lett. Illetve a fiatalok nagy része magasról leszarta, mert nem is látta az előző részt, vagy részeket. És a hosszú évek alatt nem is próbálták megszerettetni vele, hisz nem volt újabb rész, ami miatt felkeltette volna az érdeklődését a régebbi részek iránt. Szóval ez nem így működik, hogy évtizedeket várunk, és majd a nagy semmire tódulnak a fiatalok a moziba egy cím miatt, vagy akár egy színész miatt. Ezek az idők már elmúltak. Az emberek érdeklődését csaj azzal lehet fenntartani, ha legalább 2 évente bemutatnak egy újabb részt, és így nem felejtik el. Furcsa dolog ám az idő. Nekem is nagy kedvenceim voltak a bond filmek, pedig 25 éves sem vagyok. De engem minden ami régi az érdekel. Viszont kevés ismerősöm mondhatja el ugyanezt. Abszolúte nem érdekli őket ez a bond univerzum. A legtöbben nem látták az előző filmeket mert még túl fiatalok voltak. Az évek alatt meg nem kaptak semmit, ami felkeltette volna az érdeklődésüket. Csak gondoljatok a terminátorra. A fiatalabbak jó nagy részét egyáltalán nem érdekelte az új rész. Érdekelte volna, ha előbb készítik el. Szóval ne csodálkozzanak ha csak az idősebbek mennek el a moziba. 2015-ben mutatták be az előző bond filmet. Majdnem 7 évvel ezelőtt. Az nagyon sok idő a felejtésre
    Utoljára szerkesztette: monk00, 2021.10.18. 05:58:39