• wraithLord
    #13
    Ez így van, a népszerűsítése végett (talán) jó húzás volt, viszont most hogy végre mindenki tisztában van vele, hogy az elektromotornál mindig ott van a full nyomaték, és hogy a Teslák nagyon erősek és gyorsak, nem ártana az elektromos autózás tulajdonképpeni értelmét is megvilágítani, és népszerűsíteni, mert így nem leszünk semmivel sem ökobbak, max nem füstöljük össze a közvetlen környezetünket, ami nagyon kevés. És ez még a Model 3-nál sem történik meg, ott is a sportautók promójára jellemző veretés megy, pedig az a "Tesla népautó" irányát szeretné felvenni állítólag.

    Az oké hogy a legtöbb autógyártó szarik bele az egészbe, és csak a kvóta miatt gyártják az elektromos autókat, de azért mégiscsak a Tesla az elektromos autózás nagykövete, vagy mi. :D

    Egyébként egy bizonyos ponton túl szerintem a hatótáv is csak veretés. Talán olyan 500-600 km valós hatótávnál. Legalábbis a mostani technológia mellett...

    Azért írtam "olyasmi"-t, mert az X nekem inkább egy nagy egyterű, nem az a szokásos SUV forma, amit rühellek.
    Utoljára szerkesztette: wraithLord, 2021.06.16. 19:28:24