• uwu2020
    #10
    Egyébként a POS szenzációs találmány, de veszélyesnek tűnik. Én azért akarok Ethert venni, mert ha a 2.0-t megcsinálják és nem csak reklám, akkor akinek nincs Ether-je az csicska lesz, a forintot meg egyéb gyenge valutákat simán tönkreteheti. Egyáltalán nem tartom jó dolognak ezt a szart, nem világmegváltás lesz hanem inkább gazdasági világháború, és a kormányok még mindig tétlenül nézik, mint a nácik fegyverkezését a szövetségesek.

    Nem vagyok szakértő, lehet hogy tévedek, de sok más POS valutával ellentétben az ETH2 azért veszélyes mert már most van egy csomó amit át fognak konvertálni. A "reklámanyaguk" alapján árrobbanásra lehet számítani, ami január óta megy nem fog megállni, csak fokozódik, és rengeteg pénzt fog felszippantani, amik elinflálódnak. Az ethergyilkosnak kikiáltott valuták sehol sincsenek, szerintem csak törvényi szabályozással lehetnem megállítani. Az is lehet hogy minden hír kamu ami ETH2-ről jön, és csak azért nyomatják hogy vegyék az Ethert az olyan marhák mint én.

    Utoljára szerkesztette: uwu2020, 2021.05.11. 08:44:29