Days Gone
  • caps lock
    #143
    Ebben a játékban felesleges a grind, de tényleg, az alap pisztoly, shotgun, kés, molotov mindenre elég. Képességpontokat közelharcra tettem, NERO fecskendőket életerőre. Nincs ellenfelem. Nem akarom az időt arra fecsérelni hogy sokadik szektás/haramia tábort pucolgassam, a fertőzött területeket sem írtom. Az ilyen megbízásokat alapból átugrom. Meg érdekesebb is úgy motorozni át a területeken, hogy mindenhonnan veszély fenyeget, mivel lusta voltam önkéntes szamaritánust játszani és nem tettem biztonságosabbá a környéket.
    Viszont szépen haladok a főszállal és minden egyéb küldit megcsinálok amit a táborok vezetői és NPC-k adnak. Így érdekes tud maradni, nem unok bele. Egyik-másik olyan izgalmas hogy csak pislogok, drámai, vicces, kínos helyzet is akad bőven. A bizalmi pontokat is csak Vas Mike táborában érdemes szaporítani, mert ott lehet a legjobb fegyvereket és motorfejlesztéseket elérni és a történet is csak ott indul be. Tucker Mama és Copeland lényegében csak a tutorial részei, nem hagyd hogy ugráltassanak apró-cseprő ügyekkel. Menj délnek amint lehet!
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.05.27. 14:38:10