• Lapajka
    #2
    Rohadt unalmas és fárasztó... aki kezdettől játszik vagy játszott a Battlefield játékokkal... úgy gondolom a Battlefield 1-nél gondolta újra a dolgot... eladják újra és újra ugyanazt kicsit átpofozva, elég ritkán valami ütős kreatív ötlettel feldobva... ez már csak újszülöttnek szóló vicc... aki még alig vagy sohasem játszott Battlefield-el, meg a dömpingből egyéb hasonló fps shooter játékokkal, az ámul-bámul, de hát újszülöttnek minden vicc új... vén rókában már semmi nem mozdul meg egy ilyen címre... ugyanez igaz a CoD-ra, a MoH-ra, Halo-ra, Crysis-re és még jó néhány hasonlóra... (mindnek utoljára kb 8-10 éve volt igazán élvezetes része szórványosan persze már akkor is... már csak átfutom a gameplay vidit, de még azt is csak nagy ugrásokkal, mert már az is siralmas erőlködő ötlettelen nyüglődés a legtöbb... az online team játékosoknak meg teljesen mindegy Hogy CS vagy BF vagy bármi más... ott nem az alapjáték a lényeg. hanem a bandázás... de amúgy ez a kb 10 év eleve áll az egész játék piacra, akkor volt utoljára tényleg wow élményt adó dolog, ami a Witcher 3, azóta sem semmi hasonló... az AC sorozat is már rég önmagába fulladt, az utolsó jó a kalózos volt, az is már vagy 10 éve... azóta hiába észbontóan szuper grafika ha a játék egy fos... csak önismétlés és önismétlés, monoton ötlettelenség... próbálkoznak erőlködve a kiadók persze követni a filmsikereket, és akkor horror, meg zombi, meg túlélő disztópikus témákhoz nyúlnak... egyik sem üt sajnos... erre az egész önmagába roskadó kínálatra azt hiszem koronát, tett a Cyberpunk.. szerintem elértünk az offline videojáték korszak végére (az online MMO az más kérés, az szárnyal ugyebár, ahogy már említettem az egyéb online teamplay-ekkel együtt... már kimondott Esport őrület van egy ideje... kár hogy nekem speciel nem tetszik egyik játék sem sajnos, évekig csináltam pedig és élveztem egy időben, kiégtem kivénhedtem, ez van... de a társaság adja meg az egésznek a borsát, ha az nincs, akkor semmi sincs.. nekem, sajnos már vén marhaként nincs igazán... a régi bandákból mindenki már mással foglalkozik, a legtöbb az éhenhalás elkerülésével és az éhes szájak betöméséért futja a se vége se hossza, sehová nem vezető agárverseny köröket (egyedül talán a World of Warships, amit én említésre méltónak látok, de hagy kívánnivalót bőven az is... offline fps egyedül amit figyelemre méltónak találok jelenleg, az az új SW Battlefront 2... kellemes csalódás volt.. aztán kb ennyi...)... Azt kell mondjam, most már várnunk kell az igazi VR-re (tehát nem ez a szánalmas szemüveges bohóckodás), rendesen cél szkafanderben, mozgató egységben, teljes testes szimuláció... BIZTONSÁGOSAN..!!! Az majd tán újra éleszti pár év (vagy inkább évtized) múlva ezt a szegmenst a tetszhalálból, ha már hozzáférhető lesz otthonra is,,,