• Lapajka
    #8
    Azért érthetetlen, mert fals. Nyilvánvaló hogy valami nagyon nagyon humbug van az egészben. Ugyebár már 10-20 millió dollár egy AA sztárgázsi. Mégis a sztárok fáradhatatlanul filmeznek, hajszolnak valamit. Gazdagok, de mintha kevés lenne, becsvágy aligha hajtja őket, látva milyen alja mocsok szenny címeket elvállalnak néha... Biztosat nem tudhatunk, hiszen a korrupcióról, akármilyen fura is ez Demcsák Zsuzsibabának, NINCS PAPÍR.. XD
    Szerintem az van, hogy a csudálatus hálívúd az egyik legnagyobb USA pénzmosoda... a kapott pénz szépen vissza is adják a sztárok, meg a rendezők... persze marad náluk, élhet belőle jól, de versenyképes extrém luxust abból nem tud megvalósítani. Aki tudott ill tud a sztárok közt USA-ban, annak volt/van más vállalkozása is... Mondjuk kap 10 millió dollárt hivatalosan, abból jó ha 200 ezret tehet zsebre (és még az sem rossz amúgy, ha meggondoljuk egy filmért), reklámmal egyéb elit művészi munkákkal még kipótolhatja, hogy a legnagyobbak életét élje, de nem mindenkinek jön össze ez, sőt látható, hogy elég sokan nyűglődnek. Nicholas Cage ennek a sztárnyomornak egyik mintapéldája... Pláne mostanában, hogy halódik halivúd... "jó szokás" már vagy 20 éve hogy betuszkolnak 10-20 sztárt is egy infantilis filmbe pl a Bosszúállók sorozat illetve ide adekvát inkább az Igazság Ligája, ami egyébként kivételesen szerintem legalábbis jó szuperhősös film és amúgy Wonder Woman viszi a hátán... Batman és Superman siralmasak a szóló filmjeikben és a közös szerepekben (pl ugyebár Batman vs Superman), na ezt a szintet stabilan hozzák az Igazság Ligájában is legalább... viszont Gal Gadot és Aquaman megmentik és el is viszik a show-t, hiszen mindketten zseniálisak! Igen kellemes meglepetés a szuperhősfalka filmek híg fostengerében... XD (mindig vannak kivételek persze, pl a Dr Strange vagy a Venom sem rosszak és a Wonder Woman sem (ez az új rész most hát kevésbé, de azért szerintem még nézhető, bár én elfogult vagyok, viszont színészileg nem Gal Gadot benne a nagy szám - spoiler - őt már megszokhattuk, persze gyönyörű meg minden, de a szőke ciklon bizony lejátssza a pályáról meg a Trónok Harcás déli deli herceg kvázi főgonosz is nem mellesleg...