• defiant9
    #26
    "Azért érdekel, mert hímsoviniszta mivoltomból fakadóan általában a hölgyekkel finomabban bánok"
    Amennyiben a gender függően kívánsz személyeskedni ahhoz sem kívánok asszisztálni ahogy magára a személyeskedésre sem, csak az érvekre, tényszerű megállításokra fogok reagálni. Az obejtív vita során másnak nincs relevanciája, az hogy előre deklarálod hogy ilyen elemekkel kívánsz élni csak a vitakultúrádat minősítni negatív irányba.

    "Ismétlem a véleményem,"
    Csakhogy nem ez volt az eredeti véleményed/állításod. Az ui. az volt hogy hogy nem képes megítélni, tehát rózsaszínűen látja. Erre mondtam hogy ez logikailag hibás, a bizonytalanság +- irányú relációt enged meg, az is lehet hogy sokkal veszélyesebbnek gondolja mint az a valóságban, egyén szintjén a telejs spektrumra található példa. Alapszíntű logika kellene ahhoz hogy valaki ne generáljon ilyen önmagában hibás állításokat, ezt a szintet te nem éred el. ráadásul az én eredeti állításom arról szólt hogy a kényelmi faktorát képes-e megítélni a fogyasztó, erre mondtam hogy az aki eddig taxiban vagy a BKV-n olvasgatott az akár jobban is meg tudja ítélni mint aki a volánt markolja és nincs is módja utazás közben ilyen tevékenységre, ehhez nem kell szakismeret, elvi szinten miden fogyasztó képes véleményt alkotni az értékről amire pénzt ad ki, így működik a piac. Emiatt én a mostani sofőröket is potenciális vásárlónak tartom akik képesek felismerni a technológia előnyeit.