banner
  • alma2
    #382
    Te hol lesz? Vettem egy szolgaltatast, amiert fizettem, mar csak hasznalni nem tudom, de meg elerni sem tudom a szolgaltatot. Olyan gusztustalan modon ossze-vissza atirogattak sajat support oldalukat, hogy mindig eliranyit arra az egyetlen lehetosegre, hogy csak irjak egy ticketet, hiaba kattingatsz mas menure...
    Mint, ahogy ha nem megy az internet, telefon, tv stb dolog, pont ugyanugy 24 oraban kellene supportot adniuk. Milyen parasztlazadas lennne itt, ha nem menne a neted egy hetig, ugy, hogy meg jelezni sem tudod. A ubisoft,(ami vilag minden pontjan jelen van) meg a magyar ugyfelszolgalatot is megszuntette a coronavirusra hivatkozva, ami szinten vicc es kamu. Az angol nyelvu meg gyakorlatilag nem letezik, mert szerinted epp bejglit zabalnak...
    Arrol nem beszelve, hogy nem az ugyfelet buntetem a sajat benazasuk miatt, vagyis elfogadta a penzem, levonta, engedett jatszani, majd kirantja alolam a talajt. Ha problema van reszukrol, akkor keressenek meg, jelezzek, nem kirantom az ugyfel alol a szolgaltatast, amit mar kifizetett.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.01.01. 15:05:38