• kvp
    #1
    Gyakorlatilag minden beepitett alkalmazast, ami nem letszukseglet az operacios rendszer mukodesehez kiraknak kulso (es a jovoben tamogatas hijan eltuno) programnak. Ebbol a jegyzettomb az ami problemas, mert onnantol nem lesz alapveto szoveg (konfiguracios file) szerkeszto a gepen. Kb. mintha eltavolitanak a regedit-et, a media lejatszot vagy a kepmegjelenitot. Ebbol a medialejatszo varhatoan ugyancsak megy a kukaba, de kivancsi vagyok mikor lesz opcionalis a fenykepmegjelenito.

    A logikat ertem ugyan, de ha minden elore telepitett rendszeradminisztraciohoz vagy file-kezeleshez szukseges program eltunik, akkor egyreszt hasznalhatatlanna valik egy uj telepites, amig minden kezzel vissza nem rak minden telepitesnel minden rendszergazda, masreszt az egyseges alap platform eltunesevel nem nagyon marad ok arra, hogy windows-t rakjanak a ceges gepekre. (a regi windows-os ceges alkalmazasok eltuneseig meg marad a regi windows, az ujakkal mar ugyse mennek majd) Ezzel a huzassal szerintem csak a sajat piacukat romboljak es nem takaritanak meg vele jelentos osszegeket.