Grounded
  • Ironman2
    #11
    Egyre jobb ez a játék,nekem nagyon bejön,és jól optimalizált is! Epic beállításon futtatom,és nem volt vele gond idáig.Az első nagy update megjött augusztusban,és elhozta a perkeket is,plusz egy madár köröz a fejünk felett ami hullatja a tollait időközben,szükség is lesz rája:



    Bár még az elején vagyok azért,kicsit elmerészkedtem,jobbra-balra,mit ne mondjak,találkoztam pár boss-al,akik simán kinyirtak.PÁr emberke elkéne hozzájuk! Hangyák békén hagynak,igazán aranyosak,ezek mintha tényleg élnének,kegyetlenül harcba szállnak más bogarakkal,elejtik a kaját,felveszik,egymásnak adogatják,mikor észrevesz az egyik,akkor hangosan méreget a szemeivel,majd odébbáll.Gondolom nem érdemes beléjük kötni.Viszont néhány idegesitő bogár van,aki légből támad egyből,azokat kinyirom,és megsütöm.Minden tárgyat be kell vizsgáltatni a laborban,mert csak úgy jelennek meg a craftolható dolgok,de egyszerre csak 3-at tudunk bevizsgáltatni,utána várni kell egy megadott időpontig.Én most a harmadik pislogó lézert akarom beaktiválni,csak próbálok rájönni hogy kell azt.A másik kettő már megvan.