• Blage7
    #9
    Senkit nem győzködtem a magam igazáról, ezt le is írtam mind a két hozzászólásom végén,

    - "Megvan a jogod hozzá hogy ezzel ne érts egyet, mindenkinek meg lehet a maga véleménye."

    "Az hogy a játékmenet kinek mennyire jön be, az más kérdés."

    - de persze mindig könnyebb hülyének nézni valakit mint értelmezni a mondandóját. Sőt, ha a cikket normálisan végigolvastad volna, akkor látnád, hogy már az első mondatban benne van, hogy ÖSSZESÍTÉSEK alapján készült ez a lista, nem pedig csak egy random megmondó ember a hasára csapott és kiböfögött néhány címet. Ha mondjuk 100 emberből 80 azt mondja, hogy a játék jó, akkor nyilván nem az fog az első helyre amire csak 50/40/30 ember mondta hogy jó. A lenti úriember is ragaszkodhat a véleményéhez, miszerint az RDR2 egy szar játék, csak hát ha véleményt fogalmaz meg az ember akkor építse is fel valamire. Ha a legyek tudnának beszélni, ők is biztos elmondanák hogy nekik miért finom a szar, de ez még nem jelenti automatikusan azt, hogy szerintem is finomnak kell lennie. Az meg hogy Téged nem érdekel mások mire alapozzák a véleményüket (számok és értékelések ugye), csak simán hülyének nézed őket mert nem úgy gondolják mint ahogy Te, az szerintem nem rólam állít ki bizonyítványt. Én leírtam hogy szerintem miért érdemli meg az első helyezést a játék. Te és "ugh" pedig csak simán elintéztétek annyival, hogy hallgassak el, mert amúgy is le vagyunk fizetve, amúgy is hülyék vagyunk, amúgy is telepes testűek vagyunk (ezt a mai napig nem tudom mit takar), meg amúgy is, tartsuk meg magunknak. Azt már csak suttogva jegyzem meg, hogy érdekes módon míg az én vélemény nyilvánításomat a legyek és a tehénszar esetéhez viszonyítod, addig a másik félhez egy szavad sincs, amíg ő mások véleményét próbálja támadni. Van egy sejtésem hogy miért...
    Dióhéjban (most már sokadjára): ha leírod, hogy szerinted egy játék szar ezért meg azért, az teljesen rendben van. Az vélemény. Ha meg csak ordenáré módon szitkozódsz és érvek helyett csak nekiesel a másiknak, az csak vergődés.