• Blage7
    #4
    A Metro: Exodus-ról nem tudok nyilatkozni, azzal még nem játszottam, a Fallen Order pedig valóban felférhetett volna a listára, de az első helyre semmiképp, legalábbis szerintem. Tisztességesen összerakott játék, de nem igazán nyújt olyat amit máshol még nem láttunk. Ez a baj a többi címmel is, a Modern Warfare újított néhány téren, de csak egy újabb név a sorban, a Borderlands 3 szintén "csak" egy folytatás, a Rage 2 sajnos szerintem ugyanúgy unalomba fullad mint az első rész, a Resident Evil 2 Remake pazar lett, de ez sem hozott sok újítást... A Red Dead Redemption 2 is egy folytatás, de annak gigantikus, néhol már talán át is estek a ló másik oldalára is a fejlesztők, de a kismillió lehetőség a fő sztori mellett, a grafika, az online multiplayer magukért beszélnek. És ahogy mondtam, az egyik legjobban várt játék volt, az internet tele volt vele. Nem hibátlan, voltak döccenések az indulásnál és ugye ott a sok "csakapécé" emberke akik sértődöttségből ekézik a játékot ott ahol tudják, de ez nem változtat a fentebb leírt tényeken (ez a "csakapécé" megjegyzés nem a PC játékosokra vonatkozik úgy általában, hanem a külföldről elterjedt "PC Master Race" féle agyhalottakra, mielőtt valaki félre értené).