• dyra
    #145
    Na varjál már. Kettőnk közül te jöttél a liberális jellegű dumákkal miszerint majd a piac eldönti mi lesz Lölö erőművével. Ha nincs vevő a portékájára akkor csecs neki. Szóval ne gyere nekem azzal, hogy kapitalista vagyok te meg nem.

    Én végig arról beszélek, hogy előbb az emberiség jólétét kell megteremteni. Aztán jöhet a klíma.

    Te meg arról, hogy nem érdekes, hogy mások teleszennyezik a légkört mi ne csináljuk az a lényeg. Akár olyan áron is, hogy többet fizetünk az áramért.

    Jó! Mutass példát! Fizesd be az én havi számlám is! De rohadt nagyvonalú vagy mások pénzével. Szerintem az egy egyszerűen megérthető dolog, hogy a termékek előállításánál fontos tényező az energia ár. Ha az EU-ban az sok lesz Kínában meg kevés akkor inkább odamész termelni mert olcsóbb. Szóval ezek a rideg tények. A szokásos személyeskedésed meg már unalmas.

    "ha USA és Kína a két legnagyobb szennyező nem tesz semmit "
    Ez nincs így."

    Tényleg nincs. USA kilépett a Párizsi Klímamegállapodásból Kína meg gözerővel építi a szénerömüveket. Ha a tények nem győznek meg akkor semmi.
    Utoljára szerkesztette: dyra, 2019.12.29. 14:04:23