• Alexease
    #12
    A fast travel-siras, szerintem, vicc. Az alap jatek/tortenet, 1-1 kudetes/feladat kozott, 2-3 perces lovaglassal vegigvisz a helyszineket. Eleve ugy van osszerakva a tortenet, hogy szinte minden fontos helyszint erintsen (sokszor "otthagy", lehessen boklaszni, gyujtogetni, felfedezni). Sokszor a fojatek teruleteken kivuli boklaszas lelo egy-ket poent, helyszint, erdekesseget a jatekbol/tortenetbol. Amire ra lehet fogni, hogy logikai bukta, de mar igy is csoda, hogy ezt a programot hogy hoztak ossze.

    Amugy meg van fast travel, mar a fo jatek kozepetol (harmadatol) a taborokbol. De (kesobb) lehet "ugrani" taborveres utan, aztan a sajat hazbol, de vegig mukodik a "postakocsi" vagy a vonat is.

    De eleve az egesz lenyege a boklaszas. 5-10 perces lovaglas vcagy futkosas kozben is bele lehet szaladni 2-3 esemenybe, ami feladat, erdekesseg, tortenet, jatek stb., vagyis a jatekhoz tartozik. A legtobbszor mindenhova gyalog rohangaltam, mogottem a loval, mert szionte 20 meterenkent meg kellett allni.

    Aki az "oda kattint, teleportal, aztan lovoldozik" stilust akarja, annak nem ez a program valo.