• CrazyAchmed
    #56
    Isten, bocs a definíciód szerint az Univerzum éltessen utólag is! Szóval, ahogy kérted, elolvastam újra az elméletedet. Nekem még mindíg nem "kerek" a dolog. Folyton emlegeted a bizonyításaidat, az írásodban egyet sem láttam. Szerintem neked gőzöd sincs arról, hogy mit jelent az, hogy matematikai (algebrai) pontossággal bizonyítani valamit. Az, hogy odaírod, hogy "a hely ahol a dimenziók száma: ~> +3 = a sötét energia" ez még nem bizonyít semmit, ilyet bárki kitalál. Attilawap kommentjével egyetértek, neked kéne fontolóra venned azt, hogy vajon miért toporzékolsz még mindig egyedül. Leírta, és korábban sokan írták ezt, hogy próbálj meg egyéb helyeken is kilincselni a műveddel. Cserébe jössz újra ugyanazzal a szöveggel és gifekkel. Nem tudsz előre lépni, ha tényleg ennyi csak a muníciód, akkor szerintem hagyd. Attól még, hogy összefüggéstelen szakszavakat dobálsz össze, nem fogja senki megveregetni a vállad.

    De utólagos karácsonyi ajándékként játsszunk el a gondolattal, hogy van bármilyen létjogosultsága az elméletednek. Láttam az írásodban, hogy definiáltad az antifotont is. Ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy mi a különbség az antifoton és a "rendes" között, hogyan lehet kimutatni az antifotont? A mainstream elméletben a foton antipárja önmaga.