banner
  • Plata
    #1600
    Figyelj Online nagyon jó,tényleg eszementül el lehet lenni,ha szereted.
    Én tökre elvagyok vadászgatással,néha gyüjtögetéssel meg néha egy kis szeszfőzéssel.
    Nekem minden role meg van véve,collector,trader,bounty hunter,moonshiner.
    Collector,trade,moonshiner maxos szintű mert jó móka és el lehet vele lenni,bounty hunter kb 8-9 szintű.Szerintem elég uncsi.De néha be vállalok egy két rossz arc levadászást.Keveset fizet és unalmas.
    Trader sokat fizet és csak vadászgatni kell hozzá,moonshiner nem fizet túl sokat de nem kell csinálni semmit,csak be indítani a szeszfőzdét és utána eladni a piát.Collector meg annyiból áll hogy mászkálsz a rohadt nagy világban és kincseket keresel,amihez van egy netes térkép is,ami kicsit csalás,de egyébként meg kb semmit sem találnál meg mert akkora kicseszett világ van.Szóval collector annyiból áll hogy mászkálsz a világban egy ásóval meg fémdetektorral és gyűjthető cuccokat keresel,amit aztán elpasszolsz a cigány asszonynak aki jó sokat fizet értük.
    Én szeretek pecázgatni is,jókat szoktam pecázni ha a táborom vízparton van.A játék gyönyörű,még az én gépemmel is szép.Káűr hogy nincs a játékban halász role,mert akkor tuti nem tudnám le rakni,ugyanis én víz bolond vagyok a való életben is,egy sátor meg egy vízpart nekem a tökéletes boldogsághoz elég.Egyetlen hátránya hogy Pc-n sok a modder.
    Sajnos ha kifogsz egy olyan sessiont akkor jobb ha menekülsz.Meg sajnos nagyon sok a hülye játékos is,akik nem tudnak nyugton maradni.