banner
  • Plata
    #1518
    Úgy tudom,de ha tévedek valaki javítson ki,ha parley-t nyomsz 10 percig tuti nem fog tudni csesztetni.
    De nem értem miért nem léptél le abból a sessionból,első pár lelövés után láthattad volna hogy nem érdemes ott maradni,normális játékosok nem szállnak rád és piszkálnak.
    Ha ilyen retardált lövöldözős állatokat látok inkább másik sessionba megyek.Vagy rá csatlakozom egy ismerősre.
    Ha szerencséd van nem találkozol ilyen állatokkal órákig.
    Sosem szoktam le állni lövöldözni senkivel,tegnap is próbálkozott egy majom vadászat közben,de megszívta mert RBR-el úgy fejbe lőttem hogy csak nyekkent,utána meg a barom utánam jött,de én már a táborban voltam.Mit össze nem szenvedett.
    Olyan jót röhögtem a szerencsétlen állaton,ott szenvedett a tábor körül a retardált,de hiába,a zászló fent volt én defenzív módban,nem tudott lelőni a szerencsétlen és ott szenvedett percekig,dobálta a dinamitot meg egyéb szart.Szánalmas volt.
    Egyébként ki derült nem csak az én moonshine shack-om bugos.
    Játszottam elég sokat magyarokkal,posse-ben adtunk el egymásnak,szinte mindenhol volt gubanc a moonshine shack-al,volt akinek a spéci pia sima piává változott,nekem is,volt akinek a fullos moonshine shack posse alakítás után üres lett.Jó párszor ütköztünk ilyen vagy olyan bugba.Szóval nem csak az enyém bugos.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.12. 12:13:56