banner
  • Alexease
    #1447
    Szerintem is baromi jo a tortenet, a karakterek es a jatekmenet. De ez persze "izles" es jatekstilus kerdese is. Ha valaki eleg "kocka", es a fo jatek kozben szeretne mindent megcsinalni, megkeresni, bejarni a teljes palyat, megfejteni mindent, felfejleszteni a cuccokat, osszegyujteni az extrakat stb., akkor az elegge szetzilal(hat)ja a tortenetet.
    De igy utolag, ismerve a tortenetet es az extrakat, lenyegeben a fo tortenet minden fontos helyre elvisz, aminek a kornyeken kisebb-nagyobb boklaszasssal, a "dolgok" (titkok, egyeb kuldetesek, furcsasagok, begyujthetok stb.) megtalalhatok.

    Ami engem kicsit zavart, az az itt-ott "konzolosabb" (ha van meg manapsag ilyen) "stilus". En fps-nezetben (belso nezet) tolom, mint egy fps-t (eger+bill), nulla segitseg meg hasonlok. Elvileg ki van kapcsolva, de megis, neha egy-egy fej vagy extras lovest kivulrol, lassitva is mutat. Eleg idegesito. Vagy az olyan dolgok, amikor a scriptelt tortenesek kozben (csinald/nyomd ezt-azt; ezzel nincs nagy gond, ez ilyen), nyomogasd gyorsan az X gombot, akkor lesz OK (ennek mi ertelme van?!).

    De ez igazabol semmi, az eladasok nagyresze konzolos, kontroller es kulso nezet stilusban, ez kell. En mar annak is orulok, hogy van rendes belso nezet, csak emiatt jatszottam vegig a GTA5-ot es ezt is. Kulsonezetbol hanyagolnam.