banner
  • alma2
    #1423
    Nem tudom, hogy a nagyon regi gepeddel tolod e meg, amivel mindig csodajara jartunk, hogy tudsz szimulatort tolni, vagy ujitottal mar? Mert ha nem, akkor meginkabb a vilag legjobb uzletet csinaltad anno vele :)

    na mindegy rohadt bosszanto, hogy mig egy kis ceg alvas nelkul neki esik hibat keresni nem nyugszik mig rendbe pakolja a dolgokat, itt meg szemebekopik csak az embert az AAAA aru jatekukkal ez az ami zavar roviden sok mindenkit. Mondjuk a nyakam tennem ra, hogy a vedelmuk a problemak okozojanak igen nagy szazaleka, ezert ez a sok random crash.
    Na nem sirok tovabb itt, mert valljuk be eleg kicsi az eselye, hogy a rockstarosok ezt a forumot olvassak :)

    csak mig a kulfoldi oldalokon sok a siras, itt fajdalmasan nagy volt a csend, ennyire azert nem lehetunk szerencses "orszag", ha mar masban sem sikerul, hogy mindenkinek megy :)

    na meg semmivel sem huzosabb, mint egy masik jatekot, vagy csak emlitsuk meg a pont ugyanezt a jatekukat GTAV, ott nem tudom mi a helyzet azzal pc-n nem jatszottam, csak a viragboltival valamennyit, de mivel abbol pont a fentiek hianyoztak reszben, az ment nekem minden gond nelkul.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.01.01. 21:08:03