• TOR-rent
    #812
    Igazad van, utólag, ezúton szeretnék elnézést kérni mindazoktól, akik ugyanilyen hacsak nem még nagyobb komolysággal és munkával szeretnének választ kapni a modern fizika egyik, hacsak nem a legnagyobb rejtélyére. Szeretném megköszönni a megértő együttműködést, kérdéseket és válaszokat az értintettektől, Sequoyah, TokraFan botyika, A1275815 és még sokan mások, az indulatoktól távolról sem mentes heves vitáink során, amely talán egyszer hozzájárulhatnak a tudomány fejlődéséhez, és együtt reméljük, hogy végre egy szép napon talán pontos választ is kapunk a cikkben felmerült kérdésekre, akár velem , akár nélkülem. Én azt sem bánnám ha nem úgy van, ahogy én mondom, mentségemre legyen, hogy én is rengeteg munkát fektettem bele az ezzel kapcsolatos kutatásokba , mégha egyelőre nem is kaptunk érdemi eredményt mindezekből és talán soha nem is fogunk. Végsősoron tudósok volnánk vagy mifélék, még ha nem is értünk egyet bizonyos , sőt kritikus pontokon, azonban a tudomány pont az ilyen viták során fejlődhet, ezek és a hasonló eszmecserék nélkülözhetetlenek , és nem lehet eléggé mélyen a dolgok mögé nézni hogy végül válaszokat is kapjunk.