• zetortraktor
    #5
    Igazából 3 dologra voltam kíváncsi. Egy, hogy vissza fogsz-e olvasni, hogy vajon kapott-e kommentet, amit írtál (enneka típusnak az a jellemzője, hogy akkor él igazán, ha mások tudomást vesznek a létezéséről), kettő, hogy egy ilyen ócska provokációnak fel fogsz-e ülni - mert ugye a többség sosem reagálna efféle megvetésre érdemes kommentre, mint az enyém, már csak a trolletetés alapszabálya miatt sem. A válasz: igen. Három, hogy miközben ellenkezel, vagy felháborodva kéred ki magadnak a kommentet, be fogod-e dobni azt, hogy nem gondoltad komolyan a dolgot, miközben fel sem merül, hogy vajon az, aki válaszol neked, komolyan gondoltad-e. A válasz: igen. Ez utóbbi egyébként nem merült fel bennem, hogy lesz egy ember, aki komolyan gondolja, mert ahhoz tényleg kell egy IQ-szint.

    Köszönöm, hogy velem játszottál, komolyan érdekelt, hogy valóban ennyire könnyen irányítható-e ez az embertípus (a köröm tépős, kareltörős, gyúccsuk fel az RTL-t). Volt, aki azt mondta, hogy a zömük intelligensebb ennél, de én váltig állítottam, hogy játszi könnyedséggel csőbe húzható. Most azért sajnálom, hogy igazam lett.

    Magyarország, internetes kultúra, 2019.