Call of Duty: Modern Warfare (2019)
  • MoRT2195
    #59
    Pont ezért reboot és nem remake. A reboot az, hogy valamit teljesen új alapokra húznak fel szinte és a címen kívül nem sok minden marad meg az előző filmekből, vagy jelen esetben játékokból. Pont annyi marad, hogy a rajongókat vissza tudják csalni. Ez a reboot nagy marketing duma, semmi más. Megcsinálhatnák ugyan ezt a játékot más szereplőkkel és más címmel, de akkor már nem lenne olyan népszerű. :) Messze nem lenne akkora érdeklődés a játék felé, ha pl. az lenne a neve, hogy Call of Duty: Space Warfare és a főszereplő nem Price lenne, hanem Jack, viszont maga a tartalom meg ugyan ez lenne. Ez csak egy példa volt, a címet és a nevet bármivel lehet helyettesíteni. De ez ilyen, mindenki fogékony a marketingre, bevallom engem is rögtön felcsigázott, hogy jön a MW reboot. Ha a Ghosts 2 jönne, akkor csak annyit mondtam volna, hogy "oké, ez megint skip..." :D Viszont ha össze hasonlítjúk a CoD4:MW-t és ezt az új MW-t, akkor látni, hogy azért a hadviselés ugyan az, viszont így is mennyi változást tudtak bele vinni ahhoz képest és ez jó. Szerintem. Nekem nagyon bejön. :)