Call of Duty: Modern Warfare (2019)
  • Árnyvadász
    #146
    Jött 2 napja egy rakat új tartalom, de ebből ami lényeges és ingyenes: Crash MP pálya, 24/7 játszható jelenleg és a Reinforce játékmód. Lényege: A,B,C pontokat elfoglalva nyertek, minden ellenfelet kiiktatva nyertek. A már lelőtt csapattársakat pont elfoglalással vissza lehet hozni a játékba. Domination + Cyber Attack keverékének lehetne mondani és mindig éjszakai pályán játszódik (de nem realisztikus szabályokkal) és 4 ember a 4 ember elleni meccsek ezek.

    Nekem bejött, csináltam egy gyors videót is belőle, akit érdekel nyugodtan nézze meg: Reinforce

    A Crash pedig a CoD negyedik részéből jött, némi változtatással. Az se rossz, most az van berakva a Shoot House helyére és megy rajta a HQ, TDM, Hardpoint, Kill Confirmed, Cyber Attack. Aztán idővel érkezik még két új pálya, de a mostani frissítéssel egy újabb Gunplay is bekerült csak azzal én nem szoktam foglalkozni. Majd akkor ha kész lesz az 1vs1 és a 3vs3, mert bővülni fog ez a mód is.

    A Battle Pass-ra most nem térnék ki. Ezekhez ingyen igencsak sokat kell játszani, fizetni meg senki nem szeret. :)
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.12.06. 09:57:53