Call of Duty: Modern Warfare (2019)
  • Árnyvadász
    #102
    GTX 1070. Egyébként, ha már ez így szóba jött, akkor a kampány alatt mikor fejkendő van az általam alakított katonán (belső nézetből alul, felül lesz egy kis fekete sáv), akkor a két sáv villódzik és nem hagyja abba. Lehet az ultrawide képernyő, esetleg a 100 Hz képfrissítés vagy a Freesync nem tetszik neki. Ugyanez multi meccsen szintén megvan, amikor megkaptam a juggernaut killstreak-et (nyugi, care package-ből esett, nem én öltem le zsinórba 14 embert, vagy mennyi kell hozzá). Ez is idegesítő, de javíthatnak rajta majdan. Nem tudom, de lehet az új nvidia driver sem az igazi még amit kiadtak hozzá.

    Aztán szokott lenni, kisebb nagyobb mikró akadás, de nagyon elhanyagolható a mértéke. Ilyenkor nem játszódik le minden frame, kimaradnak jelenetek. Multis meccsek alatt fordult elő, lehet csak valami szerver oldali tüske. A ping értékeim azok nagyjából stabilak (ki is lehet íratni a felső sarokba, fps, gpu hő és egyéb adatok mellé.) Ping 40-50 között szokott lenni átlagban. Ezt nem mondanám rossznak, Overwatch alatt 50-60, régebben ADSL nettel volt 35. Mitől ment fel, mikor elköltöztem és kábeles lett nem tudom, de nem hátrány.

    Gascan: neked mi a konkrét problémád? Esetleg driver? Neked is van grafikai bugod?