• Nos
    #6
    Szerintem a 7. évad elég összeszedett volt, ahhoz képest, hogy már nem GGM, nekem tetszett. De itt a 8. évadban tényleg nem nagyon tudtak mit kezdeni a történettel. Ahhoz képest, hogy az egész GoT sorozat már a legelejétől kezdve a másokkal való konfliktus felé vezetett és évadokon keresztül nagyon sok dolog kapcsolódott hozzá, apró utalásoktól kezdve direkt mozzanatokig, elég gyorsan befejezték. Szinte semmi nem derült ki a másokról, egy rész alatt le lettek tudva. A legutóbbi rész pedig annyira logikátlan, önellentmondásos hülyeség volt. Látványos, persze, csak a 7 éven keresztül épülő karaktereknek legalább a felénél erőltetettnek éreztem azt, amit épp csináltak.

    Remélem GGM lassan előjön valamivel, ezt az évadot meg felfogom annak, hogy Arya rosszat álmodott, és épp ezt.

    Star Wars: azért arra kiváncsi vagyok, hogy elértük-e már a szinvonal alját, szomorú ami történt a sagaval. Nem csak a történeteket, de szerintem a loret is nagyon rossz irányba vitték el. Ez már lassan nem egy sci-fi kaland, hanem fantasy kardozós varázslókkal minden sarokban. Az önelletmondásokról nem is beszélve.
    Utoljára szerkesztette: Nos, 2019.05.16. 15:06:10