• tibisan
    #5
    Nehogy már még egyszer annyiba kerüljön a reklám , mint a film .Nem tudom honnan vetted ezeket az eszement számokat vagy akárki más honnan szopja ezeket, de tiszta hülyeség. Mortal és a Robin is 100M hivatalos budget mellett készült , a Solo meg 250-275 ( 300-at is láttam valahol , da már az is nonszensz volt , plána a te említett 110 M+ reklámdíjaid mellett már 400 M-ba került volna a film , ilyen összeg meg nem ment még ki filmre eddig tudtommal , a Bosszúállók endgame-re 375-400M-t olvastam valahol , de már az is böszmeségnek tűnik, pláne ha reklámdíj még abba se lenne a te érveid szerint).Arra meg had ne kelljen reagálnom , hogy más ligásak a Marwen meg a Testvérlövészek , mikor a 100M-os filmek 40-50-M $-t hoztak vissza a , Marwen meg 39M-ból meg csak 10-et , jó hogy 25-30 M-ós bukással nem listavezető , de hogy az Időcsavar se bukott 130-at , hanem
    nullszosra kijött ,mert 100M volt a bugdetja és a 100M-t tisztán amerikában behozta ( ami az előállítási költség volt)az tuti , hogy sehol nem 130 M-ós bukás.
    Utoljára szerkesztette: tibisan, 2019.04.10. 15:05:50