• botyika
    #81
    sokra nem megy ez a jacksonakták blog. én is bele olvastam. ha mondjuk ilyeneket irna hogy MJ nem aludt gyerekekkel háromezerszer, nem lógott gyerekekkel kb állandóan élete folyamán, meg nem igaz hogy órákat beszélt velük telefonon, stb, illetve esetleg lettek volna benne nőügyei (amik ugyebár nem voltak sose), akkor tán még kételkednék is abban hogy pedó volt-e. lehet egy fanatikus rajongónak erre kézzelfogható bizonyíték kell, de szerintem egy alap intelligenciával ellátott ember 99%-ban annak ad igazat, hogy minden valószínűség szerint akkora pedó volt mint ide lacháza. gyakorlatilag minden jel erre utal, és kb semmilyen jel nem utal arra, hogy ne lett volna az. lehet védeni, ted bundy-t is sokan védték, meg nem hitték el, hogy kinyírt egy csomó nőt, merthát olyan kedves figura volt. csak a világ általában nem így működik. az emberek nem feketék vagy fehérek. MJ nem hiszem hogy úgy gondolta, hogy ő rosszat tesz azzal a gyerekeknek ha molesztálja őket. bár annyi agya volt, hogy tudta, hogy ez illegális és a törvény bünteti. ennek ellenére mégis úgy gondolta, hogy ő ezt az utat fogja választani, nem pedig azt hogy pl segítséget kér, stb. mindenképpen tudatában volt annak hogy helytelenül cselekszik. ezért szerintem büntethető. az egy más tészta, hogy jogilag bizonyíték híján nem tudták felelősségre vonni.