The Next Evolution of Battle Royale
  • kakuk33
    #102
    Írok egy hosszab leírást az apexr-öl mert szerintem van létjogosultsága és ha fejlödni akarsz olvasd végig még ha tele van helyes írási hibákal.
    nos CSALOK:voltak lesznek de a ranked-el már nem anyira odabaszós, én is sokat gyanakodtam csalásra néha okal néha ok nélkül de a játék a jelenlegi álapotában már élvezhető.

    Miért jobbak a töbiek mint te:Hát ez most elég összetetlesz nézétek én a magyaroldalak közt nem találtam magyarázatot de angol nyelven már megéri bogárászni ot meg találod hogy mi is a mai fps lelke hogy kel beálitani az egered miért hogyan tudsz baromi nagyot fejlödni(már fps iskolák is vanak).A Magyar leírásbba max egy zsákutcábba vezetnek.lényegében az egér belitása a lelke a célzásnak ha az egérpad szélre irányitod az egered az egér pad közepéröl és meg van 90 fok már is pontosan tudsz célozni ha nagy az egérpadod ha nem megéri beszerezni egyet ezer pár száz forintért mert egy kis gyakorlás útán érzekelhetölesz a különbség de ez nem fél óra lessz.Nos én az se mindegy hogy milyen egérel nyomod nézegetem a tyubot és volt aki nagyon osztota hogy az egér nem számit ez marha nagy faszság, van egy ugynevezet aim lab a stream-n ami ha nincs meg azonal szerez be mert iszonyatosan megtudsz tanulni vele célozni.de jobb eredményeket értem el jobb egérel mint egy mezeivel 900ms-rol kisebb gyakorlásal 600milisecundumal letjobb a reakció időm szoval ha teheted ebböl is szerezbe egy jobbat mert ez is dob a latba de necsügegy nagyon széperedményeket lehet elérni sima lézer optikás egérel is ha napi szinten rááldozol és a aim lab-al többet tolsz mint fps-n mind adig mig azt nem veszed észre hogy a célzás a nézésedel egyenértékület az az reflex.

    AIM LAB MIÉRT? Hát lényegében elinditasz egy neurologiai folyamatot magadban amit az angol fps sulikban meg a szaknyelven izom memoriának hívnak és enek felylesztésvel megérted miért lölnek téged szitává te meg miért vagy lassú.az idegrendszered úgy müködik mint egy vasut logisztikája az az lényegesebb pontok prioritást élveznek ezt értsd úgy hogy a bécsbe menő vonat tuti igényes lesz elentétben a bakodpusztai mozdonyal miért mert nagyobb bécsbe menő forgalm mint bakodpusztára.szoval ha sokat nyomd a célzást aim lab-ba kondicionálni fogja az agyad a vertikális mozgásokat amiket végzel ezen felül a izomzatod is alkalmazkodik és erősüdik ami ezt a munkát végzi ezáltal még fejletebb lesszel és még nagyobb terhelést bírsz.

    Egy rövid sztori hogy én ezt hogy tapasztaltam meg annak idején volt egy ugy nevezet POINT BLANK 2es fix pontos játéktermi lövöldözös játék kocsmákban játkéktermekben és ami favorit helyünkre bedurantotak egy ilyen jószágot,szeretünk volna benne faszák lenni de hanyagoltuk mert éreztük hogy balfaszok vagyunk mig benem jöt egy csávó full káon és szétlötbene mindent a faszomba és meg kérdeztük hogy hogy a picsába csinálod hát éjel napal ezel játszok.1-2 honap útán nem az volt a szenzáció hogy végig nyomtuk meg egy centiméteres nagyságú falevelet eltalálunk hanem az hogy ha nem még a modosult tudat állapot se zavart be csak toltad neki mint a hülyegyerek.habár anak nem voltak vertikális eleme mint az apexnek és itt azért ez nezebb de lényegeében ot is csak célozni tanultunk meg mint az ami lab-ba. De meg súgom nem régkezdemel tolni az aim-et és abszolut ugyan az a történet.

    Nézétek ilyenkor már nagy a pofám mert már tudom mifog történi még nem is toltam túl magam az aim labal de minap elkeztek retaldáltozni a nyomorékok sorozatban és a melékelt ábra a mecsvégén nem hazudnak 60párat találtak én több mint a dupláját.kivétel mikor azal foglal kozol hogy a retardált hülye gyereknek írogatsz éslelőnek mert a buzerátor felvesz mindent ami elöte van és csapat játékra hivatkozik hogy mért nem mész vele miközbe egy szál faszban rohangászol...na én ez az egyik ok amiért elkezdtem apexezni mert televan ilyen retardtált kis majomal az egész de tényleg talán életében az volt a legokosabb gondolta hogy bedugja a segébe az uját hogy a nyomást kiegyenlitse a fejében.és ha ezeket tiszteségel le lövöldözöm lehet hogy a kis majom szétveri a gépét és ki megy a szabada és okul belöle ez nagyon misis meg nemes ja kúl vagyok :)na de viccet félre téve ez a játék már más szinten mozog mint a CS vagy akármi ide tréningelés nélkül max a fejfájásba lesz tapasztalatod.ja és még valami az egyik psziholgiai- fakt szerint az emberek csoportban hatványozotan inteligenseben tud dolgozni ha az jól mükszik igy hát gyüjts havert ne random játsz.

    4k kontra full hd.(ebben nem vagyok száz de azért leírom de ezt ne ved kézpénznek)látam egy videot a slow motion guy's-tol amiben el magyarázták a tv müködését és a felbontásokat ha nem 4k-ba nyomod jobban betömöriti a képet ami idöben elfog tolodni azaz a 4k-s játékosok jobb reakcioidövel rendelkeznek mert amenyire én tudom a szerver erre semi féle korrekciot nem tud alkalmazni.PL:a minap a fal mögül találtak el persze elöte kint voltam de lehetet érzékelni hogy a lövés már a falmögöt találtbe szerintem ez mondjuk nem csalásnak hanem az idö korrekció hiánya miat történhetet meg.

    Egy szó mint száz ha jobb eredményket akarsz minimum 1-2honap aimlab 1-2órba plusz korekt beálitások és láscsodát nem gépállatok játszák ezt a játékot hanem emberek.egyébként ez az első játék amit ténylegesen sportnak lehet nevezni de ez egy másik történet