New World - Az Amazon Survival/MMO hibridje.

SG.hu Discord
  • Normen76
    #687
    Ezzel én is így vagyok. Tegnap pl. horgász túrára mentem, bejártam 4-5 területet, mindenhol csak a spotokat kerestem fel. Mindegyik aktív volt, és senki nem pecázott ott. A legtöbb horgász 2-3 népszerű, ismert helyre megy és ott lógat. Rengeteg horgász hely van, eldugott zugokban, vízesések tövében, gyönyörű helyeken. 21 db. láda esett a túrán és rengeteg értékes alapanyag és meglett vele az utolsó fishinges küldi is ami egy legendás horgászbotot adott 600 GS el :) . Lehet szidni ezt a játékot, de nemhogy évek, évtizedek óta nem játszottam ilyen jókat mint ezzel a játékkal. Lvl. 58 vagyok, nem sietek én sem, rengeteget kraftolok, bányászok, horgászok, járom a térképet. Hihetetlen szép helyek vannak. Nekem még sosem crashelt a játék kb. 140 órám van benne a bétákat nem számítva. Nem voltam eddig csak a 25 és 35 ös expedíción 1-1 alkalommal :). Tetszettek, de szívesebben csinálok bármi mást. Valsz nem fogok éveket tolni bele, mert tényleg sok a lehetőség, rengeteg játék van amiből válogathatunk, és nagyon sok jó játék készül amit ki szeretnék próbálni, de ez egy jó játék. Nekem speciel a mount sem hiányzik, pedig én aztán tényleg sokat megyek, járok kelek :). Délután, esteként még mindig nyüzsögnek a playerek, azért 500 000 + létszám nagyon ütős még mindig. Kicsit öngólt lőttek, mert az első 176 szerverről bővítettek 552 szervrerre. Ez szerintem már túl sok volt, így nagyon eloszlik a játékosszám. Valószínűleg az elkövetkezőkben rengeteg szerver be fog zárni, mert ez nagyon sok. Rengeteg új dolog jön még, nem kell aggódni hogy nem lesz új tartalom. Új területek is lesznek, biztosan lesznek új expedíciók is és rengeteg új játék funkció. Emberek... egy hónapos nincs a játék :)

    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2021.10.20. 09:13:44