Devil May Cry 5
  • Árnyvadász
    #42
    Nekem amúgy a városi részek is bejöttek. De ami igazán ütős lett az a: vörös taknyos érhálózatos rész. Láttam már sokféle megvalósítást játékokban, filmekben, de itt művészi szintre emelték ezt. A színvilága, kidolgozottsága, szerkezete az egész... roppant tehetséges aki ezt így összehozta grafikailag. Már eleve az is egy szint, mikor a földi helyszíneket átszövi ez az egész gyökérhálózat és mindenféle fajzása. RE-ben is volt sok ocsmány dolog, de itt több szinttel sikerült meglépni mindazt. Nekem például konkrétan tátva maradt a szám, mikor V a rémálom teremtményét lehívja és látszik ahogy formálódik a testében a massza anyaga amiből összeáll ez a kreatúra.

    Ami viszont nem az igazi, a kombinációk kiosztása az irányításnál. Volt olyan szitu, hogy úgy csináltam S értékelést V-vel, vagy mással, hogy igazából azt sem tudtam mit nyomkodok. Annyi fajta dolog van, nagyon hasonló de legalább 3-4 gombot, ravaszt, analóg kart igénylő sorozatokra, hogy nehéz megjegyezni, sokszor kivitelezni is. Ez mondjuk könnyebb fokozaton nem okozott problémát, de nyilván nem jó ez így. Remélem a Sekiro-ban normálisabb kiosztások lesznek, mert ezt kicsit itt elbaltázták.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.03.12. 09:31:26