• LSSAHPAUL
    #1
    Vodafone lol, legszarabb mobilszolgáltató. 2004-től mostanáig ott voltam, lejárt a feltöltő kártyám ideje, a 30 nap türelmi idő is, megyek hogy na tegyük rendbe, azt mondják nem lehet kikerültem :D, akkor fizetek, mondják nem, akkor veszek egy új előfizetést de kérem vissza a régi számom, azt mondják nem. Na akkor felhívom ott előttük a központi ügyfélszolgálatot, ott mondják hogy de igen igényelje meg a helyi iroda az új sim kártyát a régi számmal. Mondom szegény helyi hölgynek aki amúgy mellettem ült és hallotta hogy na akkor csináljuk gyorsan mert nekem minden erre van, bankom belépni se enged az sms nélkül. Ott vártam kb 40 percig, ott volt a marha főnöke is azon is látszott hogy SEGG HÜLYE végül úgy oldották meg hogy írnom kellett egy panaszlevélt amibe leírtam a központ által javasolt módszert :D, jah és azt mondták hogy 30 nap mulva jöjjek vissza, mondom jövök holnap hátha hamarabb kész, erre a kisassszony: áh biztos hogy 30 nap mert a vodafone a panaszlevelekre pontosan 29 nap mulva válaszol, ezt tapasztalatból mondja. Úgy hogy várunk. Sok sikert mindenkinek aki még ezeknél a szarháziaknál vannak!