• dyra
    #15
    Persze, hogy nem látod a vaddisznót mert nem arra figyelsz és amúgy hót szar a videó felbontása azonban ha megállítod 1:07-nél akkor már érzékeled te is az útakadályt egy ember is beletapos a fékbe (két állatka is van ott). Egész más bent ülni és saját szemeddel nézni mint egy vacak felbontású kamarán keresztül. A másik videón is látni egy fullosan 3D-ben feltérképezett területen megy. Azt áruld el nekem, miért jó nekem, hogy az autóm az önvezető extra miatt 5x annyiba fog kerülni és a sok futár, buszsofőr, teherautó-sofőr és taxis no és a kamionosok kereshetnek másik melót? Remélem egyszer a tetvedék informatikai cégeket is kiautomatizálják a picsába a döntéshozókkal együtt. Rohadnának meg a technikájukkal nekem ez a véleményem. Folyamatosan azt nézik, hogy tudják az egyszeri melós lóvéját megfogni, miközben a döntéshozók nagyságrendekkel többet tesznek zsebre. Olyan szoftvereket szeretnék látni ami a politikusokat és a döntéshozókat automatizálja, hiszen ott is a döntések jól kiszámithatóak. Utálom már ezt az egész informatikát pedig 20 éve ebből élek. Ez egy gusztustalan dolog. Nem jobbá teszik a világot ez a látnokok hanem tönkre. De majd a saját bőrükön tapasztalják mikor az otthon munka nélkül sínylődő emberek fellázadnak és kitör az utolsó nagy háború. Bár addigra már Skynet lesz az meg kiirt mindenkit.
    Utoljára szerkesztette: dyra, 2017.10.14. 21:39:42