• gforce9
    #43
    Úgy lehet fejleszteni és nőni, ha ezek a kiadások bele vannak kalkulálva. Sokat javult a vállalkozások adózása. Az meg hogy néhány kereskedelmi területen árversenybe kezdett mindenki és egymást kinyírják ezzel és sokszor olyan veszélyesen alacsonyan tartják az árakat, hogy saját működésüket is kockáztatják.... hát ő dolguk. Azért közel sem minden területen 10% az az árrés Az eladásból ki is szálltam néhány év után, mert egy országos hálózattal vagy netán webshoppal versenyezni nem tudok de nem is akarok. Leszarom. :) Én felismertem, hogy ami nem megy nem kell erőltetni. Ráálltam a szolgáltatásra, szervizelésre és az eladások csak ahhoz kapcsolódóan vannak. Így drágábban is el tudok adni, mert szolgáltatást is teszek mellé. Az a cég aki ma úgy akar megélni ahogy 10 évvel ezelőtt csinálta... hát az így járt. A világ változik. Az adórendszer és a támogatási rendszer viszont bőségesen kárpótolja őket. Azok a vállalkozások mennek csődbe, akik nem látnak előre 1 évre sem. Hozzátenném 1 centi támogatást sem vettem fel a 13 év alatt semmire.
    Utoljára szerkesztette: gforce9, 2017.02.22. 00:09:42