Egosoft X4
  • Jóózsf István #5948
    Nem azt sugalltam, hogy nem fogom kifizetni, hanem azt, hogy ezentúl én is megvárom, hogy mi sül ki belőle és majd csak akkor...

    Érdekes ez a játékidő/ár számítási módszer. Valakitől már azt is hallottam, hogy 1000Ft/óra is rendben van.
    Nálam nem így működnek a dolgok.
    Eleve csak olyan dolgokba fogok bele, amik több száz órásak. A többi a felejtős kategória.

    Amikor azt mondom, hogy ez így szar, akkor arra alapozom, hogy az adott cég egyrészt, csinált már jobbat, vagy az eddig elért eredményeik alapján az adott terméknek jobbnak kellene lennie! Ezt mindenki meg tudja ítélni! Csak ugye itt lép be a ma oly divatos túltolerálás! "De hát az egyik fejlesztőnek épp berepedt a műkörme... Nagymamája köhögött egyet... Az utcában épp aszfaltoztak 5 km-re..." LESZAROM!
    Ha nem képesek fejlődni és ezt a szintet tudják csak tartani (Vagy ezt se) és ezt fogják kiadni újra meg újra különböző változatokban, akkor nem kell nagy jóstehetségnek lenni, hogy bukás lesz belőle. És jó lesz ha keresnek maguknak valami munkát!

    És ha azt mondom, hogy ez a játék a Split Vendettáig (3.0) kábé rendben volt?!?!?!?