Egosoft X4
  • RJoco
    #4607
    Igazad van, míg folytatom a Split vonalat, addig legalább gyűlik a HP a Paranid hajókhoz és a többi csörgőhöz. Mert több csörgővel sokkal gyorsabb a takarítás :D
    Majd egy óra volt, míg elvittem a flottát a kívánt rendszerbe. Természetesen a sárga vonal azon az egy megmaradt Xenonok által uralt rendszeren vitt át, amelyiket nem takarítottam ki. Mindegy, elmentünk másfele.
    A Monitor-ok nagyon kehések voltak. Úgy kellett kézzel cipelnem őket, mert különben még egy óra múlva sem lennének ott.

    Kár, hogy a nitrogén hűtés nem lehet alternatíva. Csak a nagyon betegek szokták megnézni vele, hogy mit bír a proci.
    Aztán esélyes, hogy kuka a cucc. Legalábbis láttam nemrég egy videót, ahol a gyerek meghúzott egy procit, asszem 8 GHz-ig. De ott már fagytak (szó szerint) a memóriák és az alaplap is olyat kapott, hogy meg is hajlott. Mondjuk a cucc bírta a teszt erejéig.
    Sok értelmét nem láttam a dolognak, de legalább a gyerek jól szórakozott...
    Az igazi az lett volna, ha valami proci igényes játékot, pl X4-et kezd el futtatni, miközben öntögeti a nitrogént a procira.
    Na, annak már lett volna értelme.