Egosoft X4
  • RJoco
    #4593
    Úgy néz ki, hogy a lakóállomás mégiscsak működni fog.
    Mondjuk ezt már a múltkor is leegyszerűsítve írtam, mert a hajó legénységgel való feltöltéséhez hajó karbantartó vagy gyártó modul kell.
    Mivel nekem csak a gyártó modulok vannak meg, így a lakóövezetek és raktárak mellé ezek kerültek.
    Az Argon lakóövezet el is készült, már 10-en lakják is.
    A gyártó modulok majd valamikor épülnek.

    A múltkori probléma miatti idegeskedés sajnos nem oldódott meg egy visszatöltéssel. Így szétszedtem a flottát és átvittem a hajókat egyenként.
    Ezt követően megint összeraktam a flottát és a következő rendszerbe már normális útvonalon tudtak átmenni.
    Azért így 270 óra játék után rájöttem, hogy tök hülyeség az állomáshoz közel menni és onnan levadászni a csörgőkre veszélyes L-es tornyokat, a hajómat meg kitéve az M-es tornyok bántalmazásainak, mikor van egy sokkal egyszerűbb megoldás.
    A kijelölt állomáson két billentyű segítségével lehet váltogatni a felszíni objektumok között.
    Így 5-6 km-ről ki tudom választani az L-es tornyokat és a lőtávjukon kívülről kényelmesen le tudom szedni őket.
    Ha esetleg közel tévedne az egyik, akkor sincs nagy veszélyben és van ideje visszavonulni.
    Jópár állomást leszedtem és 3 Split rendszerből eltakarítottam a védelmi pontjukat, illetve nagy hajóik sincsenek ott. M-eseket és kisebbeket küldözgetnek, de a csörgők megeszik őket reggelire.

    Most már csak a Split flottát kell legyártanom.