Egosoft X4
  • RJoco
    #3600
    Először azt hittem, hogy zavarni fog, de ennyi óra játék után és most, hogy írod, nem vettem észre, hogy zavarna. És én nem csak a felét látom, mint te vagy ahogy a videóban van, hanem az egészet.

    Gyors összedobtam egy táblázatot az enciklopédia alapján.
    M-es tornyok területén az Argonok a legerősebbek. Egyedül a forgási sebességben térnek el a fajok és ott az Argon a gyorsabb.
    Kivétel a Flak. A Split Flak torony nagyobbat sebez, de lassabb, kisebb a hatótávja és a torony sem fordul olyan gyorsan.

    MK2-es M-es lövegek területén nincs faji megkülönböztetés. Kivétel az a pár Split.
    A Shard nagyot üt, gyorsabb, mint a Pulse, de kisebb a lőtávja. Konkrétan 730 a sebzés, 3,7 km a hatótáv, 4838 a sebesség.
    Emellett alacsonyabb a RoF és magasabb a RoH, mint a Pulse-nál.
    A Bolt erősebb, mint a Pulse, jobb a RoF, de sokkal nagyobb a RoH. Emiatt is melegszik olyan hamar túl.
    Szerintem most kipróbálom a Shard-ot, ARG Pulse tornyokkal.

    A Mass Drive-től nem ájultam el. 228 a sebzés, míg a Pulse-nak 251. Oké, hogy nagy a hatótáv és a sebesség, de a videó alapján mégiscsak kicsi a tűzerő.
    Arra jó, hogy leszedjem a nagy hajó moduljait biztonságos távból, majd átüljek egy másik hajóba, amivel szétlőhetem magát a hajót.