Egosoft X4
  • TokraFan
    #2597
    Ott én még messze nem tartok, hogy ilyen összefüggésekben lássam a játékot. Most próbálok pénzt (creditet) keresni, felfedezgetek, szkennelem az állomásokat meg ilyesmi. Boron küldetést megtaláltam egy szikrázó izénél, de még nem kezdtem el. (mondjuk ez a szikrázás szerintem elégg idétlen, jobb lett volna valami más megoldás, mert ennek így se füle, se farka nincsen) Xenon-t egyet láttam eddig. Nem sok időt tudtam beletenni a játékba, kell még pártíz (100??) óra, hogy jobban képbe kerüljek. A mapot nehezen szoktam meg, de már kezdem kiismerni. Ami viszont zavar, az a felület. Sok esetben nem egyértelmű, melyik sor "aktív", és melyik a "fejléc". Kicsit az állomások kihaltak, de ezzel együtt is nagyon jó, hogy van space legs, egészen más élmény így a játék (pedig a rebirth-ben nem tetszett egyáltalán, de itt sokkal jobban megoldották). Most pórbálok pénzt keresni, de egyelőre nem néztem utána, mi a leghatékonyabb, még hajt az önálló felismerés vágya.:-D De összességében rohadt jó ez a játék, engem eddig megvett!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.11.18. 18:59:59