• Irasidus
    #45
    Tanulás képességével az állatok is rendelkeznek, ez szintén benne van egy gimis biológia könyvben. Bár érdekes, hogy számodra a tudomány mellébeszélés. Másrészt ez szókarate, és azt hiszed, a tanulással valamit cáfoltál? Nyilván azért, mert azt már nem tudod, hogy tanulás és megértés között óriás különbség van, az utóbbira a kutyák képtelenek, többek között ezért sem intelligens élőlények. és tudod ez nem mellébeszélés, hanem ezt tudománynak hívják. A tanulás és ösztön nem kizáró tényezők, és nem attól lesz valami intelligens, hogy nincsenek ösztönei, és nem attól lesz valami ösztönös, hogy nem képes tanulni - illetve nem csak ösztönös dolgokat lehet tanulni, de ez benne van az előző írásomban, hosszan kifejtve (csak értelmezni kellene, vagy urambocsá' utánajárni, hogy tényleg így van-e)! De ezt már nem fejetem ki neked (olvasd el ezt), mert nyilván jön egy újabb szó-rágás valami új szóval, ami éppen az eszedbe jut. Tényleg, mi lenne, ha nem én tanítanálak meg ezekre az alapvető dolgokra, vagy úgy gondolod az én időm végtelen? Ugye, nagy fáradság lenne utána nézni ezeknek? Csak kérdezem...
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2016.10.20. 22:35:48