Wasteland 3
  • Andule
    #201
    Hat bevallom ennyire mar nem emlekszem arra az adott helyszinre leven az a jatek legeleje es hat nem epp tegnap volt. Siman lehet, hogy ott meg megneztem, hogy mi van ha a maffiasok meg ha nem az o oldalukra allok variacot aztan vegul a lojjuk szet a szivaros segget mellett dontottem. (utobbi az biztos) Amugy anno a jatek eleje meg sokkal inkabb kidolgozottabb volt ilyenreszt, kesobb sztem "egyszerusitettek" ezeken. (vagy mert rajottek hogy folosleges vagy mert 'kulonben a budos eletben nem leszunk kesz' ... {sztem mondjuk utobbi})
    Pl. annal a harcnal lattam utoljara, hogy az ellenfel nala levo targyakat hasznalt volna (a kozelharci sracok bekaptak gyorsan a soruket a nagyobb melee dam vegett)

    Amugy Szeptemberben mikor toltam nekem nagyon az jott le a vegere, hogy az Ass skillek nem sokat ernek mert nem volt tul surun szukseg rajuk. Annal mar csak a Barter volt lenyegtelenebb hisz arra eleg volt csinalni egy tok uj tarsat akinek behuztuk a 10-es skillt meg a 'random esely, hogy Xszer tobbert adod el az adott targyat' perket es vele kellett eladni mindent egyszerre es volt penz orrverzesig. Nehany parbeszedopciotol elesik igy az ember de boven karpotol, hogy nem kell folosolegesen pontot rakni ra es megis van della.