• DonnieBrasco
    #108
    Nekem is ez az első.
    Ne legyenek illúzióitok, én lassan a második év végén vagyok, és még mindig rengeteg a tennivaló!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Üvegház kész, oda aztán mindent lehet vetni bármikor, lassan szaporodik az ancient fruit ültetvényem - seed makerrel szaporítom, néha összejön 1 gyümiből 3 seed is, akkor örülök. Ha már lesz 15-20 folyamatosan termő ancient fruit növényem az üvegházban, a belőlük készített borból folyamatosan dőlni fog a lé... Közben a sivatagba is eljutottam, na az ottani dungi az már kihívás, először sikerült meghalnom ott a játékban. Nincs 5 szintenként lift meg ilyen lazaságok! Közben a community center kivégzéséhez már csak 1 nyúlfül meg egy akármilyen fern kell (utóbbi csak nyáron van a secret woodsban úgyhogy mivel most ősz van nálam, még jó ideig nem lesz meg. Ezeken kívül minden kimaxolva, úgyhogy most már "csak" a collectionok végigcsinálása, meg a mindenkivel összehaverkodás van vissza, ha már nagyon nem bírnék magammal.... :) Na meg persze egy rahedli küldetés, köztük egy titkos, hosszabb szál is...

    Utoljára szerkesztette: DonnieBrasco, 2016.10.05. 10:01:36