• T62A #1944
    Köszönöm az őszinteségeteket.
    Én jelenleg, az ARK-al 3188- órát játszottam. A Conan 332-órát, lehet több is lenne, de sokszor az adta be, nem tud csatlakozni a profilhoz, indítja official módban, vagy valami hasonló. És így szerintem nem számolta azt az időt amit játszottam. Megmondom őszintén Ironman2 én is közéjük tartozom nem tagadom. ".Sokan erre verik a micsodájukat,mert milyen jól mutat az alap pályán egy bazi nagy sárkány ugye,mikor semmi keresnivalója nincs ott." A verés leszámítva. Én imádom a sárkányokat, nem tehetek róla, igaz az agyónra módolást én se szeretem. Viszont azt se, hogy nem egyenlők az erőviszonyok, most nyilván nem egy kőbaltával megyek neki egy Rexnek, és azt várom el, hogy ki is nyírjam. De mikor egy kis szintű lény, egy harapásból megöl az szerintem elég durva. Meg mikor 16 órán át szelídítesz valamit. Ha a worl of tanks-ot hozom fel példának, jó esetben ott se egy lövéstől halsz meg, azért írtam a jó esetet, mert ha lőszerrekeszt kapsz akkor igen. Például én mentem a szervereden, mikor bejött az új pálya valguero, tetszett is egy kicsit, de meguntam, ha nem haragszol az őszinteségemért, mert nem volt nagyon időm semmire mert állandóan éhes voltam, fogyott az éhezés meg a szomjúság rendesen, plusz a kaják megromlási ideje. Szinte ha beléptem, kaják mind kuka, és gyorsan gyűjteni másik kaját.