• Infrath
    #1648
    az a gond hogy volt par rework mar a jatekban en talan tudnek napra kesz dolgokat mondani de mostanában nem jatszok vele

    van egy olyan hogy shrine of the oracle a vulkánban az elött szoktak sokan allni es attol lefele is meg minden fele (mint skelon kut nal is ahogy fred mondta)
    ahol csak latod hogy van mesterseg a fejenel az lehet 4 es
    ha eleg idot fektetsz bele hogy leusd párszor hatha bespawnol
    es ha eleg sokat utotted le mind egyszerre sokszor idovel rajosz majd hogy a nevesek kb melyik/mellyek azok a helyek ahol megjelennek
    de en nem ajanalom a vulkánt nem tudom mirt kene arra farmolni nem is ott laksz gondolom
    sztem több ertelme van sepermerunak mert ott a brimstone folyo es eleg sok nyersanayaga van ladakban
    egyszeruen annyit kell tenned hogy egy ilyen hely melle költözöl es rednszeresited magadban hogy kimenj ezért
    hogy vegig menj rajtuk megint
    en mondom lemurinat szeretem enm sokan vannak es minden bespanol bar az kicsit ido igenyesebb mert kevesen vannak
    black galleon a legnepszerübb hely a jatek eleje óta viszont az is mar reworkolt azóta mar nem csak a hajón vannak nevesek
    hanem a közeli camp ekben is bespawnol minden fele
    pl. summoning place is lehet jo
    meg ott van a the den
    de sztem a legnépszerübb meg bar ehez szint kell/ügyesség
    new asagarth osztjak a vasat az npc -k
    es ott eleg sok minden beterem ismet, de itt is a fele talan a kornyező campekben is
    fönt körbe asagartot korbe veszi a hegy
    de én igazábol kivancsi lennek ra hogy jutottál el a vulkanig
    minden elerheto lent, ki akarna a hidegben meg vulkannal szórakozni..

    a mouts of dead nél van 2 npc az egyiki fent emberek tarsasagaban van a masik lent setál azok a neves fighterek eleg erosek hogy kozel aljanak a vulkanihoz

    cimmerian berserker, o garantalt meg mindig hogy ott van

    mondom használd az interact terkepet pls
    font megtalalod az egyik verziot az is eleg jo
    a fejlecnel
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.04. 07:00:36