• T62A #1527
    Sziasztok!
    Kérnék egy kis segítséget. Megvan a játék, viszont nem steam-os. A gondom, és kérdésem is, nem találok lovat, vagy illetve kiscsikót de néztem videót merre lehet találni de nincs sehol. Ez azért van mert tört játék? A másik nagyon sok állat jelenik meg egy helyen, van úgy hogy olyan mintha egy krokodil lenne, és ha közel megyek hozzá rám támad, és szétoszolnak amiből lesz 4 ezt hol tudom beállítani, hogy ne legyenek ilyen sokan? Mit állítsak, és milyenre? Szeretnék ilyent "Star Metal Locations" néztem videót hogy hol található, és hogyan kell kibányászni, ez menne is, de ebből sem jelenik meg egy darab sem, single playerben megyek. Az állatok level 0, egyszerűen nem lépnek szintet, de szintet sem is tudok nekik adni. Vagy nem is lehet nekik adni? Mert mintha egy videóban láttam volna hogy lehet. Az normális, hogy szinte majdnem minden állat rám támad? Azt értem, hogy a húsevők igen, de az agancsos szarvas, meg a hegyi kos, vagy ez Mountain Goat megtaláltam a nevét, meg a mamut ezek miért támadnak rám, ha egyszer nem is bántom őket? Láttam egy videót keresgélt egy játékos a szolgák között, és egy sem támadt rá, vagy ez móddal csinálta? Alkimistát keresett, de szabadon mászkálhatott közöttük.