• Infrath
    #1491
    az állatok/thrallok is eltűnnek csak sajna más paraméter alapján
    sztem legalábbis..: elösször 1 hét az épület majd még 1 mire a rendszer bontja le
    aztán még 1 hét mire az állat/thrall eltűnik
    aztán + még az étel ami náluk ez! változó mert fórumon írták dolgoznak rajta szal + - nem lehet tudni mi van :D
    ez persze egy ház őrző thrall/pet nél érvényes
    amit a szabadba teszel ki sztem 1-2 hét

    ÉS! vannak még a kezdetek is ami sztem akkor tünik el ha van wipe a szervereken de ezt a világon senki nem szereti, de szinte minden játáknak jó lenne egy wipe pár patch után, de ezt senki nem teheti meg hiszem eltartókat veszítene :D
    amikor bejött a pet system kb akkor kezdtem anno hgn.hu szerveren, és azóta ott éheznek az állataim épület nélkül az már egy éve xD
    de mostanában úgy max 2 hónapja voltam pár szerveren és elveszett minden épületem és thrall/pet is

    és az éhezés nincs kikapcsolva iron szerverén, maga a készítők vették ki, aztán egy másik patch -el még az éhezés hang effect -et is kivették, viszont most eltűnnek a húsok/ételek azonnal a pet/thrallok-ból és ha van etető lerakva abból is vesznek szokás szerint 5 öt (ami most el is tünik azonnal)
    egyszer egy pet nek beraktam az inventory -jába 10 slot -nyi exotic húst volt harci buff egy harcra, lehet nekem azonnal eltűnt a hús inventory -ból- viszont sztem időbe telt a rendszernek feldolgozni azt a sok húst gondolom :D

    mindegy a lényeg télleg az hogy most egy nagy katyvasz az egész
    viszont a fórum bejegyzés szerint azt tervezik hogy nem kell etetni a thrallokat, hanem csakis a harci-buff miatt kell adni majd nekik ételt
    legalábbis ez a terv aztán hogy milyen érdekes patch ek jönnek még ki rá .. jővő zenéje ..

    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.28. 15:20:38