• Bandras DaSilva #1486
    Most X idő után vissza akartam jönni, de elég sok issue van ami eléggé elvette a kedvem:

    1., lag: csak itt, semelyik másik játékban...iszonyú lag, rubberbanding...összevissza ugrál minden....van amikor jó, de ha többen lesznek a szerveren, akkor elkezdődik. Hivatalos, EU szerver.

    2., iszonyúan idegesít a sok lebegő npc meg állat, amik alól összeomlottak az épületek, de ők még maradnak örök mementónak. Minden jobb helyen ezt látni, de random helyeken is előfordul. Ezt több szerveren is tapasztaltam.

    3., vagy tök üres a szerver a fentebbi issuekkal vagy pedig mondjuk este 6 után lehetetlen csatlakozni mert tele van. Este 11 után ismét lehet, de meló, stb miatt pont ez az időszak az, amikor vmennyire aktív tudok lenni.

    4., Folyamatos technikai issuek: crashel, nem találja a szervert, lefagy.

    Szóval, ez nem annyira pozitív, főleg úgy, hogy ezek nagy részével nem találkoztam az induláskor...vagy nem ilyen mértékben.

    Lehet csak a hivatalos szerverek ilyenek és a privátok pörögnek és minden rendben van rajtuk, de nem annyira rajongok a privát dolgokért az ilyen játékokban.

    Adok neki még egy-két próbálkozásnyi esélyt, de eddig nem túl pozitív :(