• Infrath
    #1437
    amikor a játák elején vagy még nagyon sok minden van amivel el lehetsz ahelyett, hogy északra vagy a dzsungelbe mennél
    tapasztald ki az összes fegyver típust a ruhákat és együtt
    az összes enemy-t a sivatagban minddel harcolj egyet és próbálj úgy harcolni 60 -asként is hogy ne kapj be találatot
    és nem kell elvándorolni más zónákba csak azért hogy az a dungeon vagy az az item vagy az fegyver meg legyen
    fedezd fel a sivatagot tetőtől talpig (unnamed city 60 as farm hely) és legyen meg mondjuk a végén a sok tapasztalat alapján vmi 60 as builded ruhád fegyvered
    hogy aztán fel fedezz más helyeket
    én sajna nem tudom teljesen megérteni az új játékosokat mert én bétában kezdtem nekem nem volt ott zöld zóna az elején nem voltak petek amik harcoltak/öltek helyettem nem voltak ilyen badass heal-ek ami ma stb.
    nyílt nagy terep van az embernek, oda mész ahova akarsz, de ezt nem tudod megteni csak úgy megtenni egyből a világba beteremve, főleg új játékosként, majd ha lesz 1000 órád benne akkor igen :P
    1 es (0-30lvl) a sivatag és a dzsungel,
    2es (30-50lvl) a zöld,
    3as (50-55lvl) mounts of dead zónák(száraz kihalt részek zöldtől balra),
    4es (55-60lvl) a jeges havas rész (esetleg vulkán is, bár itt többnyire mindenki passzív, talán purge ban jöhet 4 es)
    kb. ezek a szint különbségek és FIGYELEM! a lvl különbségeket full fegyver és armorra is értendő nem csak a saját karaktered lvl jére!
    és egy tanács: nem az attribute pont rakása ad neked erőt hanem egy perk elérése
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.08. 05:24:40