banner
  • bosco05 #169
    Más szintről beszélgetünk :) Azért a prospect-challenger (mármint season 2-ben) nem épp az a színvonal, ahol ki lehet jelenteni, hogy megtanultam az irányítást. Legalábbis szerintem így van, ennek a játéknak az egyik legmélyebb tanulási görbélye van amit valaha láttam, pedig 96-ban kezdtem online játszani (igen Quake1-el :D ). Persze biztos jó prospecten is a cucc, mások vagyunk, nekem az ott még random labdakergetés nem játék :) A játék a rising starnak kezdődik, ott már van képe egy meccsnek, ott már lehet látni ki mit akar, csak még senkinek sem sikerül :D Alatta én eddig csak vergődést láttam (mondom mégegyszer season 2, tudom már 3 van, de most a prok is még csak kékbe vannak :D ). No offense nem bántásból írom amit írok, csak szerintem ha valaki leül és egyből élvezni akarja 2-3 óra után nem lesz mit a random pattogáson és az imádkozáson kívül, hogy csak ne a mi kapunkba menjen be! :D Viszont ha valaki ráérez egy kicsit, na szerintem onnantól zseniális a cucc.

    @zorrobomber: igen, pontosan ezt próbáltam kinyögni a magam elb**zott módján :D
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.06.24. 14:25:46