banner
  • Kaplan
    #941
    Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal, teljesen jelentéktelen lett a sorozat. Önmagában szerintem semmi baj nincs azzal a koncepcióval, hogy a WD univerzum ezen oldalán a segítségre helyezik a hangsúlyt, mert szerintem ebből kiindulva is ki lehetne hozni nagyon érdekes sztorikat, akár ilyen atológia jelleggel, hogy minden epizód egy bizonyos esetet mutat be.

    Plusz ez a Clayton & Logan ideológiai páros sem volt egy rossz ötlet, (majd látni fogjátok az epizódban, hogy nyilván van oka, amiért Logan ilyen, de sajnos itt is elég fantáziátlan a csavar) csak egyszerűen semmi súlya a cselekménynek.

    Akkor fogok tudni azonosulni a szereplőkkel és a törekvéseikkel, ha az valamennyire "életszerű" - már amennyire egy fantáziavilágban ez lehetséges. Hiányzik a brutalitás, az utolsó sokkoló pillanat ebben a sorozatban számomra Nick halála volt. Illetve emlékszem még egy bunkeres jelenetre, amikor elkezdett fogyni az oxigén és Alicia bajba került, mert jópáran elszundítottak (de nem örökre).

    Rém kellemetlen, hogy Alicia túlélte a félévadzárót és Dwight is nagyobb drámát kaphatott volna.